Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieluniu wykupiła dostęp do wybranych publikacji w wirtualnej bibliotece IBUK Libra. Wszystkie książki są w języku polskim, dostępne on-line 24/7 z dowolnego miejsca, istnieje też możliwość zaawansowanej pracy z tekstem. Można zatem korzystać z księgozbioru nie wychodząc z domu, albo w dowolnie wybranym miejscu i na dowolnym nośniku (komputer, laptop, tablet).

Wystarczy:

• *odebrać w bibliotece powiatowej indywidualny kod PIN,
  • *zalogować się na www.libra.ibuk.pl,
  • *wprowadzić otrzymany kod PIN.

Zapraszamy, ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel: 43 843 96 35, oraz pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.