Marszałek Józef Zych odwiedził Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wieluniu, aby opowiedzieć o swojej książce „13 Błogosławieństw – moje spotkania ze świętym Janem Pawłem II”. Wspominał 13 spotkań z papieżem, podkreślając jak ogromny miały wpływ na jego życie. Stworzył przy tym przemiłą atmosferę w czytelni biblioteki. Mówił również o innych wydanych przez siebie książkach. Nie zabrakło także wspomnień z działalności poselskiej. Na koniec spotkania, tradycyjnie – autografy i wspólne zdjęcia z Autorem.

zdjęcia ze spotkania