W czerwcu br. ukazało się nowe wydawnictwo bilioteki, tym razem muzyczne - płyta z piosenkami literackimi, pt. "zaWIERSZowani". Jest to efekt projektów "Letnie zawierszowanie - wakacyjne spotkania muzyczno - literackie"(2017) i "By pachniało wiosną i poezją"(2018). Na płycie znajdują się wiersze niezwykłych poetów, równiez wieluńskich z muzyką Zofii Szpikowskiej i akompaniamentem RORAT TRIO. Śpiewają: Zofia Szpikowska i wokaliści Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu. Projekty sfinansowano ze środków Fundacji PZU i Powiatu Wieluńskiego.