8 listopada 2018r. r., w bibliotece miało miejsce spotkanie z poetą, wielunianinem - Maciejem Bieszczadem. Rozmowa toczyła się wokół wierszy z tomu "Kołatanie", który ukazał się jesienią tego roku i jest piątą publikacją autora, a drugą, po "Pogrzebach wróbli" wydaną przez renomowane czasopismo literackie "Topos". Spotkanie poprowadziła pani Anna Kubarycz - debiutująca niedawno tomikiem wierszy poetka z Działoszyna. Nasi goście zapewnili licznie zgromadzonej publiczności prawdziwą ucztę duchową. A po zakończonym spotkaniu do autora ustawiła się długa kolejka po autografy. Nie zabrakło również czasu na rozmowy indywidualne czytelników z poetą.

Zdjęcia można obejrzeć tutaj