Już po raz piąty zebraliśmy się, by wspólnie czytać w przestrzeni publicznej. Tym razem spotkaliśmy się na dziedzińcu szkół katolickich, by w towarzystwie młodzieży po raz kolejny realizować niezmienny cel akcji, jakim jest promocja czytelnictwa i by wspólnie świętować zakończenie XV Tygodnia Bibliotek. W tym roku dodatkową atrakcją happeningu było stoisko „Przygarnij książkę”, z którego każdy zainteresowany mógł zabrać do domu dowolne książki.
Współorganizatorem akcji były: Biblioteka Pedagogiczna w Wieluniu oraz Stowarzyszenie Szkół Katolickich w Wieluniu.

Zdjęcia można obejrzeć tutaj