"O pragnieniach, o potrzebach zupełnie innych niż te, które zaspokajamy na co dzień. Jemy, śpimy, oddychamy i to są potrzeby oczywiste, ale w każdym z nas są też potrzeby nielogiczne z punktu widzenia natury, fizjologii. Dla jednych to będzie potrzeba muzyki, dla innych potrzeba skakania na spadochronie, dla jeszcze innych biegu w maratonach, a dla mnie to jest pisanie." - mówiła Anna Kubarycz podczas spotkania autorskiego połączonego z promocją tomiku "Potrzeby fizjo(nie)logiczne." Spotkanie autorskie Anny Kubarycz, które odbyło się w czytelni naszej biblioteki, połączone było z promocją książki "Potrzeby fizjo(nie)logiczne". Poprowadziła je Alina Frejusz z Radia ZW. Na koniec poetka zaprosiła na przepyszny poczęstunek, złożony z domowych wypieków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć