Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieluniu otrzymała, dla najbardziej aktywnych czytelników swojej biblioteki, kupony promocyjne, uprawniające do bezpłatnego korzystania z Konta Premium, w profilu w.bibliotece.pl

Konto Premium pozwala czytelnikowi, między innymi, na przeszukiwanie zbiorów bibliotek z całej Polski lub określonej okolicy, możliwość wirtualnej prezentacji własnych zbiorów (książek, muzyki, audiobook-ów) .
Posiadanie Konta Premium umożliwia udział w tematycznych forach dyskusyjnych, prowadzenie i komentowanie blogów, wydruk spisu zbiorów oraz wiele innych możliwości zarządzania własnymi zbiorami. Więcej informacji o funkcjach i możliwościach związanych z posiadaniem Konta Premium znajdą państwo na stronie www.sokrates-it.pl.

Zapraszamy czytelników Powiatowej Biblioteki Publicznej do odbioru kuponu. Ilość kuponów jest ograniczona. Kod zawarty w kuponie promocyjnym, należy aktywować do 20.12.2012.