22 października 2014 r., w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu miało miejsce spotkanie z poetą, wielunianinem - Maciejem Bieszczadem. Spotkanie prowadziła pani Anna Pawlak-Łacina - nauczyciel języka polskiego w ZS nr 2 w Wieluniu. Rozmowa toczyła się wokół wierszy z tomu "Arnion", który ukazał się

w czerwcu 2014 r. i jest trzecim tomem poezji tegoż autora. Na spotkaniu można było nabyć książki Macieja Bieszczada, był także czas na indywidualne rozmowy czytelników z poetą.

Zdjęcia ze spotkania.