23 listopada 2011r. w bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Namaluj wiersz Miłosza". Jury oceniło prace i wyłoniło następujących zwycięzców:

NAGRODY:

I MIEJSCE: Rafał Janczak, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu;

II MIEJSCE: Izabela Raducka, Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu;

III MIEJSCE: Paulina Pęcherz, II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu;

WYRÓŻNIENIE: Rafał Janczak, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu.

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:

Kinga Straszak, II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu;

Adrianna Dulas, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu;

Patrycja Owczarek, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu;

Agnieszka Urbańska, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.