14 marca 2011 r. , w Zespole Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu, odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Zawadzką.

Organizatorami spotkania była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieluniu oraz Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu. Aktorka opowiedziała o Gustawie Holobku jakiego nie znamy. Przytoczone zabawne anegdoty z ich życia prywatnego pozwoliły poznać Mistrza od zupełnie innej strony. Spotkanie przebiegało w nastroju wspomnień, nostalgii i wzruszeń. Każdy uczestnik mógł zakupić książkę Wspomnienia z niepamięci, uzyskać od Pani Zawadzkiej autograf oraz zamienić z artystką kilka słów.