Pisarka Monika Sawicka, 8 października, gościła w Powiatowej Bibliotece w Wieluniu. Tego dnia, w czytelni biblioteki odbyły się dwa spotkania - warsztaty literackie " Emocje w procesie twórczym. Pisz sercem i rozumem", w których uczestniczyła młodzież II LO w Wieluniu oraz spotkanie autorskie  „O miłości romantycznie i cynicznie" zaadresowane do czytelników biblioteki. Tematem powieści Moniki Sawickiej,

takich jak „Kruchość porcelany” czy „Serwantka”, jest przede wszystkim miłość i wokół emocji związanych z miłością toczyło się spotkanie. Pisarka odwiedziła również bibliotekę w Ostrówku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań.