3 czerwca br., w bibliotece powiatowej, miało miejsce otwarcie III Powiatowej Wystawy Uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gromadzicach. Na spotkaniu można było obejrzeć prezentację o tym, w jaki sposób takie prace powstają, był występ muzyczny w wykonaniu młodzieży z II LO w Wieluniu, słodki poczęstunek wykonany własnoręcznie przez uczniów placówki z Gromadzic i oczywiście zwiedzanie wystawy. Zapraszamy do oglądania prac. Wystawa potrwa do końca sierpnia br.

zdjęcia można obejrzeć tutaj