Wystawa „Strzelcy Kaniowscy w kampanii wrześniowej 1939”, otwarta dziś w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu, składa się z plansz traktujących o historii 28 pułku Strzelców Kaniowskich i umundurowanej sylwetki żołnierza 31 pułku Strzelców Kaniowskich. W ramach wystawy zobaczyć można publikacje wydane przez Stowarzyszenie Historyczne „Strzelcy Kaniowscy” – książkę „Wrześniowe wspomnienia porucznika Zenona Janiaka”, którą wypożyczyć można w naszej bibliotece oraz zestaw okolicznościowych kart pocztowych wydanych przez Stowarzyszenie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Towarzystwem Przyjaciół Zduńskiej Woli. Na pocztówkach, przygotowanych z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i dla uczczenia pamięci o wszystkich polskich żołnierzach poległych w pierwszych dniach września 1939 r. na terenie województwa łódzkiego zaprezentowano wybrane jednostki Wojska Polskiego stacjonujące w garnizonie łódzkim. Pocztówki są nieodpłatne i dostępne dla naszych czytelników. Otwarcia ekspozycji dokonali członkowie Stowarzyszenia Historycznego "Strzelcy Kaniowscy". Wystawa jest wydarzeniem towarzyszącym rekonstrukcji historycznej bitwy 36 pp Legii Akademickiej pod Kamionką.