29 czerwca w Powiatowej Bibliotece Publicznej miało miejsce, zapowiadane wcześniej, otwarcie wystawy, pt. „Natura przede wszystkim - naturalnie" autorstwa – Krzysztofa Goclika, którego głównym tematem obrazów są nadwarciańskie widoki. Artysta tworzy również malarstwo sakralne.

W sobotnim wernisażu wystawy uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Wśród nich również poseł na sejm Wojciech Szczęsny Zarzycki oraz starosta wieluński Andrzej Stępień, wielbiciel twórczości artysty. Wystawę można oglądać do 31 sierpnia w galerii biblioteki. Serdecznie zapraszamy!

• phoca_thumb_l__igp9610