Zapraszamy na spektakl Karola Wojtyły pt „Brat naszego Boga” w reżyserii Jarosława Figury.  Spektakl wystawiony zostanie w Auli KLO przy ul. Śląskiej 23 w Wieluniu . Osoby zainteresowane udziałem mogą się zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wejście tylko na podstawie bezpłatnych biletów. Transmisja spektaklu on-line odbędzie się na naszym fanpageu na Facebooku.

Wydarzenia zorganizowano w ramach projektu „Brat naszego Boga. Wojtyła, Kardynał, który został papieżem”. Projekt finansowany jest ze środków Łódzkiego Domu Kultury w ramach konkursu grantowego, dotyczącego współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego, a także przez Powiat Wieluński. Partnerami projektu są: Fundacja Słowem Pisane, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich w Wieluniu, Muzeum Ziemi Wieluńskiej i Parafia Nawiedzenia NMP w Wieluniu.