Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz.1972), informujemy, że Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieluniu będzie zamknięta dla czytelników do 29 listopada 2020 r.
Informujemy ponadto, że jesteśmy do dyspozycji Państwa pod nr tel 43 843 96 35 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Zamówienia i rezerwacje nieodebrane do 9 listopada 2020 r., nie będą anulowane .
Zwroty zbiorów bibliotecznych na czas zamknięcia Biblioteki nie będą przyjmowane.
Kary za niezwrócone w terminie zbiory biblioteczne od dnia zamknięcia do odwołania nie będą naliczane.