Jerzy Kaszuba w prezentacji rysunków satyrycznych oraz zbioru fraszek i haiku. Z pewnością będzie wesoło. 😃

Jerzy Kaszuba jest reżyserem teatru amatorskiego, animatorem kultury, poetą i satyrykiem oraz karykaturzystą. Gra na bębnach w Wieluńskiej Kapeli Ludowej i w Kapeli Marty Cichej. Od 42 lat gra systematycznie  w koszykówkę. Często pełni funkcję jurora na przeglądach teatrów amatorskich. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych. Od lat jest jurorem i konsultantem na konkursach recytatorskich. Ukończył Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim  i Akademię Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Przez ponad 40 lat pracował jako instruktor teatralny w sieradzkich ośrodkach kultury jako instruktor teatralny. Prowadził amatorskie zespoły teatralne w Sieradzu, Złoczewie, Turku, Szadku i Warcie. Obecnie jest na emeryturze chociaż jego aktywność artystyczna nie zmalała. Wystawa rysunków satyrycznych nosi nazwę „Nasi mniejsi bracia na wesoło”.

Serdecznie zapraszamy! 😊